• 60' Matej Halvonk - TJ Slovan Nová Bystrica

Tabuľka:

Fotogaléria:

Zápas sa odohral v III. lige SŽ U15 dňa 29. augusta o 11:45.

Prvý gól zápasu padol v 19. minúte, keď Marcel Krizka z TJ Slovan Nová Bystrica otvoril skóre.

Po polčase sa OFK Teplička nad Váhom sa snažila o vyrovnanie a v 35. minúte získala príležitosť, keď bola udelený pokutový kop. Jozef Guláš bol presný a vyrovnal skóre na 1:1. Následne Samuel Popradi strelil ďalší gól pre OFK Teplička nad Váhom v 39. minúte, no v priebehu niekoľkých minút TJ Slovan Nová Bystrica znovu vyrovnal. V 42. minúte Marcel Krizka strelil svoj druhý gól v zápase.

OFK Teplička išla do vedenia v 55 mináte zásluhou gólu Jozefa Guláša a vyzeralo to na víťazný zápas.

Tesne pred koncom ale došli sily a TJ Slovan Nová Bystrica gólom Davida Fedora z prísneho pokutového kopu v 58. minúte vyrovnal.  Marcel Krizka ukázal svoju triedu, keď v 59. minúte dokončil svoj hattrick, čím dal TJ Slovan Nová Bystrica opäť do vedenia.

O minútu neskôr, v 60. minúte, pridal Matej Halvonk ďalší gól pre TJ Slovan Nová Bystrica, čím uzavrel skóre zápasu.

TJ Slovan Nová Bystrica si udržal vedenie a vyhral 5:3. Za OFK nastúlili aj hráči z prípravky U11m, ktorí sa nestratili, akurát na záver asi trochu chýbali sily na lepší výsledok, ktorý bol po predvedenej hre krutý.