III. liga SŽ U15 - OFK Teplička nad Váhom 3 - 3 TJ Slovan Nová Bystrica

Dátum: 29. august 10:05

OFK Teplička nad Váhom 3 - 3 TJ Slovan Nová Bystrica

DSC05217

Góly:

• 2' Radoslav Marčulinec (OFK Teplička nad Váhom)
  • 17' Dominik Drnda (OFK Teplička nad Váhom)
  • 24' Lukaš Romanik (TJ Slovan Nová Bystrica)
  • 32' Marko Marčiš (OFK Teplička nad Váhom)
  • 45' Lukaš Romanik (TJ Slovan Nová Bystrica)
  • 65' Lukaš Romanik (TJ Slovan Nová Bystrica)

Posledný zápas v predchádzajúcom kole:

(predohravka 3. kolo): OFK Teplička nad Váhom 0 - 3 FK LODNO

Tabuľka:

Fotogaléria:

Zápas sa odohral v III. lige SŽ U15 dňa 29. augusta o 10:05. Bola to náročná a vyrovnaná súťažná udalosť, kde oba tímy predvádzali kvaliátné výkony. Domáci sme hrali aj s hráčmi U13, ktorí sa svojej role zhostili veľmi kvalitne.

OFK Teplička nad Váhom otvorila skóre výborným spôsobom, keď už v 2. minúte Radoslav Marčulinec vstrelil gól z hry, čím dal svojmu tímu rýchly náskok. O 15 minút neskôr, v 17. minúte, Dominik Drnda pridal ďalší gól pre OFK Teplička nad Váhom, čím ešte viac posilnil naše postavenie.

TJ Slovan Nová Bystrica však nezostal pozadu. V 24. minúte Lukaš Romanik zaznamenal gól z hry, čím znížil rozdiel v skóre. O niekoľko minút neskôr, v 32. minúte, Marko Marčiš opäť zvýšil náskok OFK Teplička nad Váhom.

Hra bola napínavá a obojstranne zaujímavá. V 45. minúte sa však Lukaš Romanik z TJ Slovan Nová Bystrica skóroval, čím znížil rozdiel na jediný gól. O to viac, v 65. minúte, Lukaš Romanik znovu skóroval pre svoj tím a vyrovnal skóre na 3:3.

Celý zápas bol plný vzrušenia a napätia, až do samého záveru. Obidve mužstvá ukázali svoju odhodlanosť a bojovnosť, čo sa prejavilo v konečnom výsledku 3:3. Táto remíza jasne ukazuje, že oba tímy majú kvalitné hráčske zloženie a sú schopné sa vyrovnať s náročnými súpermi v III. lige SŽ U15.