• podpora.jpg
  • georg.jpg
  • kofola.jpg
  • sps.jpg
  • tbh_technik.jpg
  • termel_a.jpg

Konečne sa to opäť rozbehlo

Po nepriaznivom vývoji v športe sa jesenná časť ročníka 2021/22 ukončila a odohrali sa všetky plánované stretnutia. Aj napriek tejto situácii sme mali obavy ako sa začne jarná časť, ale pandemická situácia sa zlepšuje a všetci veríme, že jarnú časť súťaže odohráme kompletne.

Ako skončili naše družstvá po skončení jesennej časti ročníka 2021/2022?

Družstvo OFK TNV      Súťaž Umiestnenie v tabuľke    Počet bodov   
A družstvo muži IV. liga SEVER 6 18
B družstvo muži I. DOXXbet trieda 8 18
Dorast U-19 IV. liga U-19 SEVER  10 7
Starší žiaci U-15 III. liga U-15 SEVER 9 16
Mladší žiaci U-13 III. liga U-13 SEVER 7 21


Jednou veľkou zmenou, ktorá nastala v zimnom období, bude ohlásená reorganizácia SsFZ. Znamená to že, muži v IV. lige SEVER musia skončiť do 3. miesta, ak si budú chcieť v nasledovnom ročníku zahrať na MSF (majstrovstvá stredoslovenského kraja). Po ukončení jesennej časti súťaže sme momentálne na nepostupovom 6. mieste s dosť veľkou stratou. S chlapcami som to prebral a nič nie je nemožné. V tejto kategórii došlo k zmene trénera, keď Vladimíra Holiša vymenil Michal Drahno.

Úspechom v klube bol postup "B" družstva do I. DOXXbet triedy ObFZ, za čo im chcem poďakovať a popriať veľa športového šťastia a veľa bodov v tejto súťaži.

V doraste je situácia odlišná, nakoľko v tomto klube nastal presun a ukončenie vekovo starších hráčov, čo sa prejavilo aj na umiestnení po jesennej časti. Na túto situáciu zareagoval aj tréner Ivo Kozák, ktorý z pracovných povinnosti opustil klub. Na poste trénera ho nahradil staronový tréner Jozef Jaroš. Pri tejto príležitosti sa chcem Ivovi poďakovať za ukážkovú prácu trénera dorastu aj prípravky.

Nedá mi spomenúť ani prácu s MŠ a naším OFK, kde sme umožnili trénovať a zabávať sa s najmladšími škôlkarmi, ktorých sa prihlásilo cca. 45 chlapcov a dievčat. Na túto nie ľahkú úlohu sa podujali tréneri Vojto Oberta a Martin Bendík.

Výbor OFK Teplička nad Váhom praje všetkým mužstvám, funkcionárom, usporiadateľom, ale aj širokej futbalovej verejnosti veľa športových zážitkov, peknú jarnú časť ročníka 2021/2022.