• podpora.jpg
  • georg.jpg
  • kofola.jpg
  • sps.jpg
  • tbh_technik.jpg
  • termel_a.jpg

Zápasy 8. kola družstiev OFK Teplička nad Váhom

8. kolo IV. liga SEVER dospelí - 20.09.2020
OFK Teplička nad Váhom "A" - ŠK Dynamo Diviaky 4:2 (3:0) - zápis zo zápasu
Góly OFK TNV "A": Lukáš Blaščik 3, Daniel Labuda

8. kolo II. DOXXbet trieda dospelí - 20.09.2020
TJ Tatran Bytčica - OFK Teplička nad Váhom "B" 0:4 (0:2) - zápis zo zápasu
Góly OFK TNV "B": Roman Majerčík 2, Juraj Maliňák, Michal Holeščák

Hodnotenie zápasu Jurajom Maliňákom: "Do zápasu sme vstúpili s aktívnym vysokým napádaním na súperovej polovici, vďaka ktorému sme sa už pomerne rýchlo dostali do vedenia. V defenzíve nás opäť držala už stabilne dobre hrajúcu obrana, ktorá opäť odohrala zápas bez inkasovaného gólu na súperovelom Ihrisku. Následne sme pridali ďalšie góly ktoré nám dodali pohodu na kopačky, vďaka čomu sme sa neustále dostávali do ďalších šancí. Myslím si že výsledok 0:4 je reálnym obrazom našej predvedenej hry."

8. kolo IV. liga dorast skupina SEVER - 19.09.2020
OFK Teplička nad Váhom - TJ Sokol Liesek - odložený

8
. kolo III. liga starší žiaci U15 skupina A - 19.09.2020

OFK Teplička nad Váhom - MŠK Kysucké Nové Mesto 0:3 (0:2) - zápis zo zápasu

Hodnotenie trénera Miloša Lejtricha: "Zápas sa skončil 0:3 v prospech žiakov z KNM. Pripravovali sme sa na zápas s cieľom čo najviac potrápiť súpera a bojovať o čo najlepší výsledok. Myslím, že aj napriek prehre, sa nám to podarilo. Nastúpili sme na zápas oslabení o dvoch hráčov zo základnej zostavy (rodinné dôvody), ale aj napriek tomu ostatní chlapci podali obetavý výkon. Hostia boli ale futbalovejší a pod tlakom sme mu darovali prvé dva góly.
Druhý polčas bol vyrovnaný a škoda, že sme nevyužili výborné šance ku skorigovaniu výsledku (Mintál, Gajdošík). Z protiútoku sme potom inkasovali. Bol som výkonom a prístupom chlapcov k zápasu spokojný, lebo som očakával silného súpera, čo aj svojou hrou potvrdil. Budúcu sobotu cestujeme do Predmiera, ktorý ešte neprehral a vedie tabuľku bez straty bodu."

8. kolo III. liga mladší žiaci U13 skupina A - 19.09.2020 
OFK Teplička nad Váhom - MŠK Kysucké Nové Mesto 1:4 (1:0) 
- zápis zo zápasu
Góly OFK TNV "žiaci U13": Sebastián Korpesio

Hodnotenie trénera Jozefa Jaroša: "Prehrali sme so silným súperom posilneným hráčmi z MŠK a Juventus Žilina, ročníky 2009 - 2010. Aj napriek tomuto hendicapu sme boli 1. polčas rovnocenným súperom, ale v 2. polčase sme nestíhali kondične. Hráči sa zlepšujú každým zápasom."