Zápasy 4. kola družstiev OFK Teplička nad Váhom

4. kolo IV. liga SEVER dospelí - 23.08.2020
OFK Teplička nad Váhom "A" - TJ Družstevník Belá - Dulice 5:2 (4:0) - zápis zo zápasu
Gól OFK TNV "A": Daniel Labuda 2, Lukáš Blaščik, Adam Dzirbík

4. kolo II. DOXXbet trieda dospelí - 23.08.2020
TJ Fatran Krasňany - OFK Teplička nad Váhom "B" 0:6 (0:3) - zápis zo zápasu
Góly OFK TNV "B": Juraj Bielik 2, Martin Hikaník, Juraj Maliňák, Roman Majerčík, Liam May

"V zápase sa nám podarilo už v 17. minúte dostať do vedenia a 3 minúty na to pridať ďalší gól, čo nám prinieslo pokoj a sebavedomie v kombinácii. Domáci sa zmohli iba na nakopavanie lôpt, ktoré však zbierala naša výborne hrajúca obrana. Do polčasu sa nám podarilo pridať ešte ďalší gól.

V druhom polčase sme pokračovali v kombinačnej hre, ktorá nám opäť priniesla množstvo gólových príležitosti, z ktorých sme pridali ešte 3 góly a o víťazovi zápasu bolo rozhodnuté."

4. kolo IV. liga dorast skupina SEVER - 22.08.2020
OFK Teplička nad Váhom U19 - ŠK Tvrdošín 7:0 (3:0) - zápis zo zápasu
Góly OFK TNV "dorast": Michal Šipčiak 4, Matúš Poljak, Filip Poljak, Michal Mikunda

"Zápas sa napriek horúčave začal obojstranne vo vysokom tempe. Súpera "zlomili" úvodné dva strelené góly v rozpätí dvoch minút a potom sme už jednoznačne dominovali. Vysoké víťazstvo na úvod súťaže nás ako nováčika veľmi potešilo."