Zápasy 1. kola družstiev OFK Teplička nad Váhom

1. kolo IV. liga SEVER dospelí - 02.08.2020
ŠK OLYMPIA Bobrov - OFK Teplička nad Váhom "A" 0:0 - zápis zo zápasu

Úvod zápasu patril hráčov Hosťom, ale nervozita na kopačkách im nedovolila vypracovať si 100% šancu a využiť ju. V 6. minúte pohrozili z rýchleho protiútoku domáci, ale v ich radosť prekazil výborným zákrokom brankár hostí Peter Ďuríček. Od tejto chvíle mali častejšie loptu na kopačkách domáci hráči a vypracovali si niekoľko gólových šanci, ale spoľahlivá obrana hostí pracovala bezchybne alebo im pomohla konštrukcia brány. Hostia využívali rýchle protiútoky a hoci sa na bránu domácich rútil sám Jánošík a Oberta, vychytal ich oboch brankár domacich.

V druhom polčase sa hra zrýchlila, ale bola obojstranne veľmi nepresná. V 87. minúte sa podarilo dať gól hosťom, ale pre ofsajd nebol uznaný a tak skončil zápas bezgólovou remízou.

1. kolo II. DOXXbet trieda dospelí - 02.08.2020
OFK Teplička nad Váhom "B" - Družstevník Rašov 2:1 (0:1) - zápis zo zápasu

V prvom polčase sme do zápasu vstúpili s aktívnou hrou, v ktorej sme dominovali na lopte. V úvode sme si vytvorili pár sľubných šancí, ale tie sme však nepremenili, za čo nás súper potrestal svojou prvou strelov, ktorá skončila v sieti a tak sme po polčase prehravali 0:1. Aj druhý polčas sme začali aktívne s vysokým napádaním, no chýbala nám presnosť vo finálnej fáze. V záverečnej časti sme hru viac otvorili, z čoho mali hostia pár nebezpečných protiútokov, pri ktorých nás však podržal brankár. Náš tlak nakoniec pramenil k dvom pokutovým kopom, ktoré sme premenili a tak sa nám opäť podarilo zápas otočiť a vziať z neho 3 body.