Zápasy 8. kola družstiev OFK Teplička nad Váhom

8. kolo IV. liga SEVER dospelí - 22.09.2019
OFK Teplička nad Váhom "A" - ŠK Dynamo Diviaky 0:0 - zápis zo zápasu

8. kolo II. DOXXbet trieda dospelí - 22.09.2019
TJ TATRAN Bytčica - OFK Teplička nad Váhom "B" 3:2 (1:0) - zápis zo zápasu

Do zápasu sme nastúpili s tým, že ideme vyhrať a podriadili sme tomu všetko. Začali sme výborne. Domácich sme od úvodu stretnutia zatlačili a vypracovali si množstvo šancí. Ale ako aj v predošlých zápasoch, máme problém ich zakončiť gólom. No ako sa hovorí, futbal nemá logiku. Boli to práve domáci, ktorí otvorili skóre stretnutia z jedinej šance, ktorú si vypracovali v prvom polčase.
V druhom polčase sme pokračovali v našej hre. Opäť sme si vypracovali veľa šancí. Ale šťastena sa obrátila od nás chrbtom. Boli to opäť domáci, ktorí po rýchlom protiútoku a faule v pokutovom území, premenili pokutový kop. My sme pokračovali stále v našej hre a podarilo sa nám vyrovnať. Keď góly dávali Maliniak a Hikanik z penalty. Po vyrovnávajúcom góle do konca ostávalo ešte 10 minút a snažili sme sa strhnúť víťazstvo na našu stranu. No udreli opäť domáci hráči, keď po rýchlej akcii dali gól v poslednej minúte zápasu na konečných 3:2. Bolo to stretnutie, ktoré sa muselo divákom páčiť. Zápas sme si prehrali sami množstvom nevyužitých čistých gólových šancí.

No to, čo sa dialo na ihrisku od vyrovnania na 2:2 nemalo s futbalom nič spoločné! Prispel k tomu nielen rozhodca, ale aj domáci hráči a funkcionári.

8. kolo V. liga dorast U19 skupina A - 21.09.2019
ŠK Štiavnik - OFK Teplička nad Váhom 1:6 (0:4) - zápis zo zápasu

Hodnotenie zápasu trénerom Ivom Kozákom: "V dôležitom zápase v Štiavniku sme od úvodu jasne dominovali. Mali sme lepší štart na loptu, vyhrávali sme osobné súboje, lepšie sme kombinovali a taktiež sme boli efektívny v zakončení. Po šiestom góle v domácej sieti, ktorý padol v 63. minúte sme trochu poľavili v koncentrácií, výsledkom čoho bol inkasovaný gól na konečných 1:6. Chlapcom futbal aktuálne "chutí". Už sa tešíme na stredajšiu dohrávku doma proti Rajcu."