• podpora.jpg
  • georg.jpg
  • kofola.jpg
  • sps.jpg
  • tbh_technik.jpg
  • termel_a.jpg

Zápasy 6. kola družstiev OFK Teplička nad Váhom

6. kolo IV. liga SEVER dospelí - 08.09.2019
OFK Teplička nad Váhom "A" - ŠK Baník Stráňavy 2:1 (0:0) - zápis zo zápasu

Zápas útočne ladených družstiev, kde sa o body bojovalo do posledného hvizdu rozhodcu. Najlepším hráčom hostí bol brankár Sága, ktorý svojimi zázračnými zákrokmi veľmi dlho držal šancu hostí na bodový zisk. Nakoniec sa futbalové šťastie usmialo na domáce družstvo, ktoré si za predvedený výkon získané body zaslúžili.  

6. kolo II. DOXXbet trieda dospelí - 08.09.2019
TJ Pšurnovice - OFK Teplička nad Váhom "B" 1:5 (1:4) - zápis zo zápasu

Hodnotenie vedúcim družstva Tomášom Slotom: "K nováčikovi súťaže sme šli ako favorit, keďže domáci ešte nezískali ani bod. A úvod stretnutia nám vyšiel výborne. V druhej minúte stretnutia sme už vyhrávali 2:0. Potom sa hra vyrovnala, no my sme využívali najmä rýchle protiútoky. Dva z nich nám vyšli a bolo 4:0. Domáci síce ešte znížili z diskutabilnej penalty, no do šatní sme šli s pohodlným náskokom. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil a mohli sme dať aj oveľa viac ako len jeden gól. Po dobrom výkone sme nakoniec odchádzali spokojní domov a výsledkom 5:1."

6. kolo V. liga dorast U19 skupina A - 07.09.2019
OŠK Kamenná Poruba - OFK Teplička nad Váhom 0:3 (0:2) - zápis zo zápasu

Hodnotenie zápasu trénerom Ivom Kozákom: "Na zápas sme nastúpili v základnej zostave bez Adama Poljaka a Paľa Gajdošíka, ktorí nastupujú za A družstvo. Napriek tomu sme sme počas celého stretnutia dominovali. Pomohol nám rýchly gól, lepšie sme kombinovali, mali sme lepší pohyb ako domáci, vyhrávali sme osobné súboje. Potešila ma zlepšená hra v defenzíve, nie len obrancov, ale mužstva ako celku. Súpera sme okrem štandardných situácií za celý zápas nepustili do jedinej vážnejšej šance. Chlapci boli v porovnaní s predchádzajúcimi zápasmi, viac disciplinovanejší a hrali viac kolektívne. Čiernou škvrnou za stretnutím zostane zranenie Sama Gajdošíka, ktorého v 89. minúte, za rozhodnutého stavu doslova zlikvidoval jeden z domácich hráčov."

6. kolo III. ligy SŽ U-15 skupina A - 07.09.2019
OFK Teplička nad Váhom - ŠK Belá 6:5 (2:5) - zápis zo zápasu

6. kolo III. ligy MŽ U-13 skupina A - 07.09.2019
OFK Teplička nad Váhom - ŠK Belá 2:5 (0:1)
 - zápis zo zápasu