• podpora.jpg
  • georg.jpg
  • kofola.jpg
  • sps.jpg
  • tbh_technik.jpg
  • termel_a.jpg

Zápasy 4. kola družstiev OFK Teplička nad Váhom

4. kolo IV. liga SEVER dospelí - 25.08.2019
OFK Teplička nad Váhom "A" - TJ Družstevník Belá Dulice 1.4 (1:1) - zápis zo zápasu

4. kolo II. DOXXbet trieda dospelí - 25.08.2019
TJ Fatran Krasňany - OFK Teplička nad Váhom "B" 3:3 (2:1) - zápis zo zápasu

Hodnotenie zápasu vedúcim družstva Tomášom Slotom: "Domáci začali zápas vo vysokom tempe, čo aj potvrdili úvodným streleným gólom. Teplička postupne začala preberať iniciatívu zápasu a podarilo sa jej vyrovnať. Už keď sa zdalo, že ešte do polčasu zvráti priebeh zápasu, tak opäť udreli domáci a po rohovom kope vyrovnali.
Po polčase Teplička pridala na obrátkach a po krásnych góloch Pavla Ponechala a Romana Majerčíka zápas otočila. Už keď sa zdalo, že tri body si odvezie Teplička, domáci dokázali po nakopávanej lopte a po hrubej chybe celej obrany doslova v poslednej sekunde vyrovnať na konečných 3:3. Po minulotýždňovej domácej remíze sme opäť stratili 2 body!"


4. kolo V. liga dorast U19 skupina A - 24.08.2019
TJ Fatran Varín - OFK Teplička nad Váhom 3:0 (2:0) - zápis zo zápasu

4. kolo III. ligy SŽ U-15 skupina A - 24.08.2019
OFK Teplička nad Váhom - OŠK Nededza 1:1 (2:3) - zápis zo zápasu

4. kolo III. ligy MŽ U-13 skupina A - 24.08.2019
OFK Teplička nad Váhom - OŠK Nededza 2:4 (2:10)
 - pred zápasom

Hodnotenie zápasu trénerom Matúšom Hrošovským: "Zápas bol pre chlapcov veľmi náročný, keďže nás chodilo málo na tréning, čo je veľmi smutné. Tréningy boli plánované od začiatku augusta, ale keďže nás chodilo málo, tak niektoré tréningy sa aj rušili. Čiže všetko sa ukázalo v zápase. Myslím si, že keby chlapci chodili na tréningy, tak so zápasom by sa dalo spraviť viacej. Výsledok je taký aký je, ale herne to nebolo až tak zlé, len nám veľmi uškodili chyby, z ktorých sme dostali zbytočne góly. Ďakujem všetkým chalanom za bojovnosť."