Víťazstvo znamenalo pre Tepličku záchranu II. DOXXbet triedy

TJ Rozvoj Mojš - OFK Teplička nad Váhom "B" 0:3 (0:1), góly: P. Poliak, P. Gajdošík, Mrázik
Zostava OFK: Oleš - P. Poliak, Sotolár, F. Šeliga, Ponechal (64´ P. Gajdošík), Mrázik (85´ M. Šeliga), Boďa (83´ Tichý), Hreus, Šutovský (74´ Smolka), Maliňák (81´ Bugáň), Jánošík

Hodnotenie zápasu trénera M. Smida: "Bol to zápas v ktorom sme potrebovali vyhrať. Od úvodu to bol bojovný zápas. Domáce družstvo bolo stiahnuté v obrane a snažilo sa útočiť z rýchlych brejkov. Našťastie väčšina končila ofsajdom alebo zlou streleckou potenciou domácich.

Veľmi nám pomohol gól P. Bielika, ktorý vniesol kľud na naše kopačky. Zápas by sa možno vyvíjal inak, keby domáci hráči využili na konci prvého polčasu svoje tutovky.

V druhom polčase sa nám podarilo vsietiť druhý gól. Po ňom už bol súper kondične vyčerpaný a hralo sa hlavne v strede ihriska. Koniec zápasu sa plynulosť hry rozbila veľkým množstvom striedaní. Posledné slovo mal striedajúci P. Gajdošík, ktorý uzavrel skóre na 0:3 pre Tepličku nad Váhom a zabezpečil tak pre Tepličku nad Váhom zotrvanie v II. DOXXbet triede aj pre budúcu sezónu."